Úvodní strana Aktuality Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Zápas Krajského fotbalového svazu Vysočina proti Středočeskému krajskému fotbalovému svazu se hrál na umělé trávě v Humpolci, kterou ale ještě před utkáním zasypal sníh. Sněžit nepřestalo ani během hry. Náročné podmínky jako by více svědčily sehranější Vysočině. Domácí se ujali vedení ve 29. minutě a těsně před přestávkou zvýšili na 2:0.

Zlomové momenty přišly za stavu 3:0, kdy snížil z penalty Středočech Bora, jenže vzápětí Rajnochovi svěřenci zahodili šanci na snížení na rozdíl jedné branky. V poslední desetiminutovce pak Vysočina skórovala do otevřené obrany ještě čtyřikrát a zaslouženě postoupila po výhře 7:1.

Vysočina KFS – Středočeský KFS 7:1 (2:0)

Branka SKFS: 76. Bora (pen.).
Rozhodčí: Dorotík – Malimánek, Švehla.
SKFS: Beran – Veselý, Dolejš, Kuška, Walter, Bora, Vostárek, Lohojda, Čížek, Slavík, Kohout. Střídali: Václavík, Dolejš, Dušek, Herčík, Nedvěd. Trenér Jan Rajnoch.

| FOTOGALERIE

Vrací se seminář Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou...

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU , který je ...

26.01.2024
Adam Knobloch je nejlepším mladým futsalistou republiky

Hraje za Plzeň, ale pochází ze středočeského Mnichova Hradiště. Adam Knobloch na sebe upozorňuje teď už výhradně ve futsalové kariéře, při které ...

19.01.2024
Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

10.01.2024
Další novinky